komforti i jetës moderne i përzier në harmoni me qetësinë e natyrës.

Jo larg nga qyteti i zhurmshëm i Tiranës. Dora Residence është një oaz relaksimi pranë liqenit të Farkës dhe malit të Dajtit. Ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh mikpritëse dhe të mirëqënies, pa marrë parasysh nëse zgjedhni një qëndrim afatgjatë ose afatshkurtër. Në qendrën tonë të rehabilitimit shëndeti juaj do të përmirësohet nën kujdesin e stafit tonë mjekësor profesional. Në mbrëmje shijoni ushqimin e shijshëm të restorantit tonë, pini një gotë verë të mire dhe merrni frymë ajrin e freskët në verandën tonë ose bëni një shëtitje në kopësht.

Qendër Rehabilitimi

restorant &  evente speciale

paketa korporative

shumë dashuri për njerëzit

pamje mahnitëse nga liqeni

 kopësht i bukur

parking i mbuluar

dhoma me hapësira të mëdha

PRIVAT

Shijoni apartamentin tuaj dhe të gjithë privatësinë që ju nevojitet. Në katin e fundit ne kemi apartament me dhoma dyshe që janë të gatshme për ju dhe për një kohë të shkëlqyer në një atmosferë moderne dhe të rehatshme.

FAMILJE 

Zgjidhni të bëni vetë mëngjesin tuaj ose ta porosisni atë, të keni kohë të mjaftueshme të shikoni filma ose të luani me fëmijët tuaj duke shijuar hapësirat e gjera të apartamentit tonë. Ne ju sigurojmë se ju do të ndiheni si në shtëpi gjatë pushimeve.

E PËRBASHKËT

Mund të marrësh me qira një dhomë në një apartament të madh dhe të ndash kuzhinën, banjën dhe dhomën e ndenjes me një person tjetër, nëse je vetëm. Kjo ju jep mundësinë për të takuar njerëz të rinj, për të bërë miq dhe për të krijuar lidhje të reja.

ME POROSI

Ajo që ju doni është ajo që ju merrni. Na tregoni se çfarë keni nevojë dhe ne do të gjejmë zgjidhjen më të mirë të hartuar posaçërisht për ju.

Services & Amenities

 • Mëngjesi dhe gazeta
 • Shishe me ujë
 • Shërbimi në dhomë
 • Lavanderi

Të dhënat e dhomës

 • Kasafortë në dhomë
 • Dhoma të mëdha
 • Hapësira të mëdha për bagazhet dhe pajisjet e sportit

Aksesi në Internet

 • Wi-Fi Standart është falas për të gjithë të ftuarit

Pajisjet të dhomës banjës

 • Tharëse flokësh
 • Jastëkë me pupla
 • Jastëkë hypoallergenic sipas kërkesës
 • Rrobëdishambër dhe pantofla
 • Shtreter per femije – pa pagese
 • Shtreter shtese – me pagese (ne varesi te okupimit maksimal)
Kemi pergatitur suite dhe per njerezit me levizje te kufizuar, me te gjitha l...
1
Shijoni apartamentin tuaj dhe të gjithë privatësinë që ju nevojitet. Në katin...
1
Shijoni apartamentin tuaj dhe të gjithë privatësinë që ju nevojitet. Në katin...
1
Zgjidhni të bëni vetë mëngjesin tuaj ose ta porosisni atë, të keni kohë të mj...
1
Mund të marrësh me qira një dhomë në një apartament të madh dhe të ndash kuzh...
1
Mund të marrësh me qira një dhomë në një apartament të madh dhe të ndash kuzh...
1
Kemi pergatitur suite dhe per njerezit me levizje te kufizuar, me te gjitha l...
1
Shijoni apartamentin tuaj dhe të gjithë privatësinë që ju nevojitet. Në katin...
Shijoni apartamentin tuaj dhe të gjithë privatësinë që ju nevojitet. Në katin...
Ajo që ju doni është ajo që ju merrni. Na tregoni se çfarë keni nevojë dhe ne...
1